.

<< FİRMA PROFİLİ

.

KAYA HURDACILIK ; Konya'da 2000 yılından günümüze, hurdacılık sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Satın Aldığımız Hurda Ürünler Arasında;

Alüminyum ürünler, bakır ürünler, beyaz eşya, çuval, inşaat demiri, kablo, karton, kitap, gazete, karton, metal, naylon, pet şişe, plastik, pvc ürünler, sac, boru, profil ve teneke gibi pek çok eski ve hurda ürünler yer almaktadır.

Ayrıca; satın aldığımız hurda ve eski ürünlerin içinde tekrar kullanılabilecek durumda olan çeşitli ürünlerin de satışını yapmaktayız. Müşterilerimiz firmamıza gelip, ihtiyacı olan ürünleri seçip alma imkanına sahiptirler.

Ev ve iş yerilerindeki hurdayı firmamıza getime imkanı ve zamanı olmayan müşterilerimizin hurda ürünlerini ev ve iş yerlerinden aracımızla gelip alıyoruz. Hemen orada ödemesini de yapıyoruz.

Vizyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Misyon ;

Doğru ticaret ve dürüstlükten asla taviz vermeden, müşteri ve çalışanına artı değer katmak.ARA

WHATSAPP